Wyniki wyszukiwania: 74

Działka inwestycyjna o pow. 11 180m2

łódzkie, Łódź, Widzew, Różki, Strykowska

Mamy do zaoferowania teren o pow. 11180m2 przeznaczony na budownictwo wielorodzinne. W dniu 31.01.2022r. zostało wydane pozwolenie na budowę 8...

  • Typ Działki inwestycyjna
  • Powierzchnia 11 180 m2
2 795 000 PLN 250 PLN /m2
Szczegóły

Działka Łódź ok. Lasu Popioły pow.3835m2

łódzkie, Łódź, Górna, Ruda Pabianicka, Popioły

Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na...

  • Typ Działki budowlana
  • Powierzchnia 3 835 m2
1 725 750 PLN 450 PLN /m2
Szczegóły

Nowoczesne dom na Dołach/ do odbioru! 5-poko.garaż!

łódzkie, Łódź, Bałuty, Doły, Telefoniczna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2...

  • Liczba pokoi 5
  • Powierzchnia 166,90 m2
  • Liczba pięter
1 199 000 PLN 1 318 000 PLN 7 184 PLN /m2
Szczegóły

Nowoczesne dom na Dołach/ do odbioru! 5-poko.garaż!

łódzkie, Łódź, Bałuty, Doły, Telefoniczna

• Liczba pomieszczeń 5
  • Powierzchnia 166,90 m2
  • Typ Lokalu -
1 199 000 PLN 1 318 000 PLN 7 184 PLN /m2
Szczegóły

Dom 2 piętrowy na Bałutach.

łódzkie, Łódź, Bałuty, Rumuńska

Do sprzedania dom dwu piętrowy z podpiwniczeniem i strychem w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bałuty w okolicy ulic Pojezierska /Rumuńska. Dom o...

  • Liczba pokoi 5
  • Powierzchnia 320 m2
  • Liczba pięter 2
1 150 000 PLN 1 200 000 PLN 3 594 PLN /m2
Szczegóły

Dom 2 piętrowy na Bałutach.

łódzkie, Łódź, Bałuty, Rumuńska

• Liczba pomieszczeń 5
  • Powierzchnia 320 m2
  • Typ Lokalu -
1 150 000 PLN 1 200 000 PLN 3 594 PLN /m2
Szczegóły

Nowoczesne domy na Dołach z ogródkiem i 2 tarasami!

łódzkie, Łódź, Bałuty, Doły, Telefoniczna

• Liczba pokoi 4
  • Powierzchnia 112,15 m2
  • Liczba pięter
969 000 PLN 980 000 PLN 8 640 PLN /m2
Szczegóły

Lokal handlowy na Widzewie 108m2 cena 890tys.

łódzkie, Łódź, Widzew

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowy monitorowany z dwoma frontowymi wejściami. Obiekt usytuowany w pawilonie na osiedlu Łódź Widzew na gruncie...

  • Powierzchnia 108 m2
  • Typ Lokalu handlowy
890 000 PLN 8 241 PLN /m2
Szczegóły

Nowoczesne domy na Dołach!ogród+2tarasy

łódzkie, Łódź, Bałuty, Doły, Telefoniczna

• Liczba pokoi 4
  • Powierzchnia 112,80 m2
  • Liczba pięter 1
860 000 PLN 882 000 PLN 7 624 PLN /m2
Szczegóły

Stylowe mieszkanie z dużym tarasem|wysoki standard

łódzkie, Łódź, Bałuty, Doły, Strykowska

Podstawowe informacje: * Powierzchnia mieszkania: 67,50 m² * Taras: 11 m² *...

  • Liczba pokoi 2
  • Powierzchnia 67,50 m2
  • Piętro parter/4
859 000 PLN 12 726 PLN /m2
Szczegóły

M-4 Nowoczesne mieszkanie z balkonem na Julianowie

łódzkie, Łódź, Bałuty, Julianów, Liściasta

Do sprzedania nowocześnie urządzony apartament w kameralnym budynku na Julianowie. Inwestycja oddana do użytku w 2025r., teren ogrodzony. Mieszkanie...

  • Liczba pokoi 3
  • Powierzchnia 49 m2
  • Piętro parter/4
628 000 PLN 12 816 PLN /m2
Szczegóły

Dom w pięknej okolicy blisko jezior.

kujawsko-pomorskie, włocławski, Chodecz, Mstowo

Do sprzedania dom całoroczny piętrowy położony w miejscowości Mstowo w województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Chodecz. Dom ...

  • Liczba pokoi 3
  • Powierzchnia 110 m2
  • Liczba pięter 2
600 000 PLN 5 455 PLN /m2
Szczegóły